
Opsteker FC Barcelona: De Jong hersteld, rentree in stadsderby lonkt
Een opsteker voor FC Barcelona, daags na de 0-2 nederlaag tegen Atlético Madrid in de Champions League: Frenkie de Jong heeft de groepstraining hervat. Mogelijk kan de 28-jarige middenvelder zaterdag in de stadsderby tegen Espanyol zijn rentree maken.
De Jong liep eind februari een hamstringblessure op. De Nederlander miste daardoor onder meer de interlandperiode met Oranje en de laatste drie Champions League-duels van Barça. Mundo Deportivo schrijft dat De Jong donderdag de groepstraining is gestart.
'Alles wijst erop dat De Jong aanstaande zaterdag tegen Espanyol in de tweede helft in actie zal komen', valt te lezen. De controleur zal in de competitiewedstrijd ritme moeten opdoen, zodat hij volgende week van waarde kan zijn in de return tegen Atlético Madrid. Om de halve finales te bereiken, moet een 2-0 achterstand in de hoofdstad worden weggepoetst.
De Jong miste de afgelopen periode negen wedstrijden van Barça. Daarbovenop ontbrak hij dus in de oefenduels van het Nederlands elftal met Noorwegen en Ecuador.
In aflevering 35 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht, de penaltyfases in Antwerp - KRC Genk en Union – STVV en over een vermoeide Nathan De Cat. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




