
Voormalig JPL-spits Larin vindt z'n draai in Engeland: "Echt geweldig"
U kent Cyle Larin nog? De aanvaller kwam in het verleden nog uit voor SV Zulte-Waregem en Club Brugge. Begin februari moest hij echter vertrekken bij Feyenoord. Inmiddels heeft Larin z'n draai opnieuw helemaal gevonden bij Southampton. Met vier goals in tien wedstrijden voelt de spits zich als een vis in het water in de Championship.
Ondanks tien goals en tien assists in 46 JPL-wedstrijden werd zijn passage bij Feyenoord helemaal geen succes. Na de wedstrijd tegen Real Betis in de Europa League speelde Larin geen minuut meer voor de Nederlandse topclub. De Canadees miste een aantal grote kansen en mocht vertrekken, waarna hij transfervrij overstapte naar Southampton. Daar doet Larin het een stuk beter. In tien Championship-wedstrijden scoorde de spits al vier keer. Sterker nog, sinds de komst van Larin verloor Southampton geen duel meer. De ploeg staat zesde in de Championship en in de halve finale van de FA Cup.
Ook in de competitiewedstrijd van dinsdagavond tegen Wrexham (1-5 zege voor Southampton) was het weer raak voor Larin. De spits is erg blij dat hij bij Southampton weer scoort en dat hij die doelpunten kan vieren met de fans. “Dat is echt geweldig. Om de supporters hier te hebben en dit samen met ze te kunnen vieren is heel mooi”, vertelt de Canadees tegenover de clubkanalen van The Saints.
De opmars van Larin lijkt ook goed nieuws te betekenen voor zijn kansen op het WK. In totaal speelde de dertigjarige spits al 88 interlands voor gastland Canada. Door zijn goede vorm is de kans groot dat er op het WK nog een aantal wedstrijden bij zullen komen.
In aflevering 35 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht, de penaltyfases in Antwerp - KRC Genk en Union – STVV en over een vermoeide Nathan De Cat. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.





