Engeland krijgt extra ticket voor Champions League

Gunstig nieuws voor Liverpool en co: Engeland verzekerd van extra CL-ticket

2Reacties

Engeland heeft zich dinsdagavond weten te verzekeren van een vijfde Champions League-ticket voor volgend seizoen. Door de nipte overwinning van Arsenal op bezoek bij Sporting CP (0-1) heeft het land dusdanig veel coëfficiëntenpunten gepakt, dat ze niet meer in te halen zijn door andere landen.

Dankzij de winnende treffer van Kai Havertz in de blessuretijd behoort Engeland sowieso tot de twee best presterende landen in het Europese seizoen. Voor die twee landen geldt dat de een extra ticket krijgen voor het volgende Champions League-seizoen. Dat betekent dat er na de zomer sowieso vijf clubs actief zullen zijn in het miljardenbal.

Dat is goed nieuws voor het Liverpool. The Reds staan momenteel op de vijfde plek in de Premier League en dat zou dus genoeg zijn om alsnog een ticket voor de Champions League te pakken. Normaliter plaatsen de bovenste vier ploegen in Engeland zich voor het miljardenbal en de achterstand van Liverpool op nummer vier Aston Villa is momenteel vijf punten.

Naast Engeland zijn er nog twee andere landen met elkaar in strijd om eveneens een extra ticket voor de Champions League te bemachtigen. Op dit moment staat Spanje er het beste voor, maar Duitsland is ook nog in de race.

In aflevering 35 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinning van Club Brugge tegen RSC Anderlecht, de penaltyfases in Antwerp - KRC Genk en Union – STVV en over een vermoeide Nathan De Cat. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Engeland krijgt extra ticket voor Champions League