Photo News

Photo News

"Zet Vanaken bij Bayern München hij draait lekker mee"

74Reacties

Hans Vanaken komt al sinds 2015 uit voor Club Brugge en is al jarenlang een belangrijke pion bij de Bruggelingen. Een stap naar het buitenland kwam er niet. Voor velen onbegrijpelijk. Ook voor onder meer Alfred Schreuder.

De Nederlander werd dit seizoen even gelinkt aan RSC Anderlecht, maar maakte ook enkele mooie maanden mee bij Club Brugge. Hij werd er kampioen, al kwam dat volgens hem toch ook door een groot deel dankzij de ploeg. "Ik trof in Brugge gewoon een heel goeie ploeg aan", blikt de Nederlander terug bij Het Nieuwsblad.

"Er was Mignolet, Mechele,De Ketelaere en Vanaken", somde hij op. Die laatste vond hij misschien zelfs de beste van allemaal. "Dé key player, nog altijd. Hans denkt en schakelt zo snel", geeft hij aan.

Onder andere Thomas Meunier gaf al aan dat Vanaken één van de beste spelers was waarmee hij ooit samenspeelde en ook Vincent Kompany had dit seizoen nog lof voor de Rode Duivel. Het buitenland was ook enkele keren een optie, toch koos Vanaken voor Club Brugge. Maar Schreuder gelooft dat Vanaken in het buitenland zeker had kunnen slagen. "Zet hem bij Bayern en hij draait lekker mee. Hij wil de bal, altijd dominant zijn. A leader by example", besluit hij.

In aflevering 34 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de spannende strijd om een plekje bij de eerste zes, de blunders van Lawal bij KRC Genk en het verrassende verlies van RSC Anderlecht tegen Cercle Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

In aflevering 34 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de spannende strijd om een plekje bij de eerste zes, de blunders van Lawal bij KRC Genk en het verrassende verlies van RSC Anderlecht tegen Cercle Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Schreuder vindt dat Vanaken (Club Brugge) zelfs bij Bayern kan meedoen