Photo News

CEO STVV kijkt vooruit naar zomermercato: “Willen drie à vier sterkhouders verkopen”
Sint-Truiden VV maakt zich op voor een belangrijk slot van het seizoen, maar achter de schermen wordt er al vooruitgekeken naar de zomermercato. De clubleiding verwacht immers dat meerdere spelers zullen vertrekken.
De Kanaries draaien een sterk seizoen en hopen in de Play-offs een Europees ticket te veroveren. Tegelijk beseft CEO Takayuki Tateishi dat dit succes ook gevolgen zal hebben op de transfermarkt. “We zijn van plan om deze zomer drie of vier sterkhouders te verkopen”, gaf hij aan in een gesprek met The Athletic.
Binnen de kern springt vooral Rihito Yamamoto eruit. De middenvelder groeide uit tot een sleutelfiguur en kan volgens Tateishi een recordtransfer opleveren. “Yamamoto kan voor een recordbedrag vertrekken”, klonk het. Met vijf doelpunten en zes assists heeft hij zich dit seizoen nadrukkelijk in de kijker gespeeld.
Het huidige uitgaande record van STVV staat op naam van Zion Suzuki, die in 2024 voor ongeveer 8 miljoen euro vertrok. Het lijkt niet uitgesloten dat Yamamoto dat bedrag zal overtreffen.
In aflevering 34 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de spannende strijd om een plekje bij de eerste zes, de blunders van Lawal bij KRC Genk en het verrassende verlies van RSC Anderlecht tegen Cercle Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




