
“Nu hebben wij eigenlijk nog twaalf Play-Off-matchen te gaan.”
STVV blijft het dit seizoen goed doen. Zondag wonnen de Kanaries met 2-1 van Cercle Brugge en blijven ze bovenin meedraaien. Wouter Vrancken was zeer blij met de zege tegen de Bruggelingen.
Iets voor het uur maakte Edan Diop namens Cercle Brugge gelijk, maar net als zo vaak sloeg STVV in de slotfase nog toe. Door een doelpunt van Kaito Matsuzawa bleven de drie punten op Stayen. “Deze overwinning doet deugd en was oververdiend”, noteerde Sporza uit de mond van Vrancken.
Cercle Brugge maakte het STVV knap lastig, maar de Kanaries pakten wel de volle buit. “We hebben de intensiteit van Cercle kunnen evenaren en hebben het verschil gemaakt op voetballend vermogen.”
Nog tegen Genk en Union
Volgens Vrancken had zijn ploeg het wel eerder moeten beslissen. “We hadden eigenlijk de 2-0 al moeten maken net na rust, dan hadden we meer in een zetel gezeten. Het vertrouwen van vandaag moeten we meepakken in de volgende matchen tegen Genk en Union. Nu hebben wij eigenlijk nog twaalf Play-Off-matchen te gaan.”
In aflevering 31 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het onsportieve gedrag van Charleroi tegen Club Brugge, ziet men twee uitblinkers bij RSC Anderlecht en is er ook lof voor El Ouahdi en Piedfort. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




