Photo News

Bertaccini looft speler van Club Brugge: "Hij is de beste in de Jupiler Pro League"
Voor RSC Anderlecht wacht zondag een lastige verplaatsing naar Club Brugge. In aanloop naar die topper sprak Adriano Bertaccini in Het Nieuwsblad niet alleen over het belang van de wedstrijd, maar ook over de speler die volgens hem momenteel boven de rest uitsteekt in de Jupiler Pro League.
Volgens Bertaccini is er weinig discussie mogelijk over wie de grootste indruk maakt in de Belgische competitie. “Vorig seizoen verloor ik in Jan Breydel met Sint-Truiden 7-0 tegen Club, vier goals van Christos Tzolis. Hij is voor mij dé beste speler in België. Elke dribbel en pass kan gevaarlijk zijn”, klinkt het eerlijk.
Bertaccini verwees ook naar de vorige confrontatie tussen beide ploegen, die RSC Anderlecht met het kleinste verschil wist te winnen. Volgens hem speelde de manier waarop het middenveld werd bespeeld toen een belangrijke rol. “Toen we thuis met 1-0 wonnen, hield De Cat Vanaken constant in toom. Hij volgde hem tot aan het toilet. We moeten weer zo scherp zijn, al zal Brugge dit keer tactisch anders spelen.”
Ambities met paars-wit
Hoewel de tegenstander stevig voor de dag komt, blijft Bertaccini geloven in de mogelijkheden van RSC Anderlecht dit seizoen. De aanvaller kijkt daarbij vooral naar de beker en een sterke eindfase in de competitie.
“De beker winnen en meedraaien in de Play-offs. Wie weet zetten we een reeks neer zoals Union vorig jaar in de Champions’ Play-offs. Een grote club sterft nooit. Ik wil er alvast alles voor geven.”
In aflevering 31 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het onsportieve gedrag van Charleroi tegen Club Brugge, ziet men twee uitblinkers bij RSC Anderlecht en is er ook lof voor El Ouahdi en Piedfort. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




