
OFFICIEEL: McCarron liet Lommel achter met verlies, maar dra aan de slag bij Leicester
Doet de naam James McCarron nog een belletje rinkelen? Tot circa jaar geleden was hij bij Lommel SK aan de slag als sportief directeur. Drá mag hij zich officieel Sporting Director van Leicester City noemen.
De hoogdagen van Leicester City liggen al een tijd achter de rug. In 2016 kroonde de club zich tot kampioen van de Premier League en in 2021 won het dankzij Youri Tielemans de FA Cup. Tegenwoordig speelt Leicester City in de EFL Championship.
Ook in de Engelse Tweede Klasse gaat het de club niet voor de wind. Afgelopen weekend verloor Leicester met 0-2 van Norwich City, de ploeg van Philippe Clement. Leicester City staat momenteel op de 22e plaats in de EFL Championship.
De club greep deze week stevig in en hervormde haar structuur. Kevin Davies werd aangesteld als Chief Executive Officer en leidt de zakelijke werking. Jon Rudkin staat voortaan aan het hoofd van de sportieve werking als Chief Football Officer. James McCarron treedt aan als Sporting Director en Russell Jones werd benoemd tot Commercial Director.
McCarron was de voorbije jaren actief binnen de City Football Group en belandde zo bij Lommel SK. In mei 2025 vertrok hij daar als sportief directeur. De jaarrekening kleurde dat jaar rood met een verlies van 20 miljoen euro. In maart start McCarron officieel bij Leicester City. Bij Lommel werd hij destijds opgevolgd door de Nederlander Jeffrey van As.
In aflevering 31 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het onsportieve gedrag van Charleroi tegen Club Brugge, ziet men twee uitblinkers bij RSC Anderlecht en is er ook lof voor El Ouahdi en Piedfort. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.





