
Moet Antwerp zelfs naar beneden kijken? "Ik krijg nu een beetje schrik"
Antwerp moet dringend op zoek naar punten. Na de 2-1 nederlaag tegen Union komen zelfs de gevreesde play-downs nog dichtbij. Patrick Goots is er duidelijk niet gerust in.
Antwerp pakte haar derde competitienederlaag op rij. "Ja, en wat me het meest verontrust, is dat de ploegen achter Antwerp heel kort komen", aldus Goots bij Gazet Van Antwerpen. "Cercle Brugge nadert tot op drie punten. OHL stond al op twee punten en kon nog een puntje inlopen, mits Siebe Schrijvers die penalty tegen Club Brugge niet had gemist. Het wordt daar héél warm onderin."
Antwerp moet nu vooral naar beneden kijken. "Ik krijg een beetje schrik, want de Antwerpse flow is niet denderend: 3 op 18, een bekeruitschakeling, weinig scoren, bijna elke wedstrijd twee doelpunten of meer incasseren... Dat laatste euvel moet dringend worden opgelost. Ik was zondagavond aan het tellen en cijferen: Antwerp heeft nog zeker vier punten nodig om de play-downs te vermijden."
Tot overmaat van ramp wacht komend weekend dé ploeg in vorm. STVV komt dan naar de Bosuil.
In aflevering 30 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de zoveelste comeback van STVV, de winst van Standard tegen KRC Genk en ook heel wat over Club Brugge. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




