Real Madrid geeft update rond UEFA-onderzoek over racisme

Real Madrid geeft update over onderzoek naar racisme-incident in duel met Benfica

Praat mee!

Real Madrid heeft al het beschikbare bewijs over het racisme-incident in de wedstrijd tegen Benfica overgedragen aan de UEFA. Dit maakt de club in een statement bekend. In datzelfde statement bedankt de club iedereen voor de steun aan het adres van Vinicius.

De UEFA is nog altijd bezig met het onderzoek, maar Real Madrid heeft nu dus de bewijzen opgestuurd. Tijdens de Champions League-wedstrijd tussen de Madrilenen en Benfica in Portugal claimde Vinicius Junior racistisch bejegend te zijn door Gianluca Prestianni. De Argentijn zegt dat dit niet het geval was en op de beelden is te zien dat de Prestianni iets tegen Vinicius zegt, terwijl hij zijn shirt voor zijn mond houdt.

Real vertelt ook dat de club actief heeft meegewerkt aan het onderzoek van de UEFA na de ‘onacceptabele gevallen van racisme tijdens die wedstrijd’. De ploeg van interim-coach Alvaro Arbeloa won wel met 1-0. Real meldt ook dat de ploeg te allen tijde mee zal werken aan het uitdrijven van racisme uit de voetballerij. Ten slotte wil de clubleiding iedereen bedanken voor de steun richting de club en Vinicius jr.

In aflevering 29 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de trainerszoektocht bij RSC Anderlecht, de sneeuwdag in de JPL en ziet men ook Karetsas uitblinken bij KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Real Madrid geeft update rond UEFA-onderzoek over racisme