‘Lijst met clubs wil Goto, RSC Anderlecht vraagt tussen de 15 en 20 miljoen euro’

‘Engelse en Duitse clubs willen Goto, Anderlecht vraagt tussen de 15 en 20 miljoen euro’

48Reacties

Keisuke Goto heeft zich in de kijker gespeeld van meerdere clubs uit Duitsland en Engeland, meldt transferjournalist Ekrem Konur. Volgens Konur vraagt RSC Anderlecht tussen de 15 en de 20 miljoen euro voor de spits die momenteel indruk weet te maken bij STVV.

Vanuit de Engelse Premier League zouden Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Tottenham Hotspur, Chelsea en Brighton & Hove Albion interesse hebben in de komst van de 20-jarige spits van Anderlecht. Naast de interesse uit Engeland zijn er ook Duitse ploegen die Goto in de gaten houden.

Vanuit de Duitse Bundesliga worden Eintracht Frankfurt en Stuttgart genoemd. De twee clubs zouden de situatie van Goto in de Jupiler Pro League nauwlettend in de gaten houden. Anderlecht geeft aan dat het nog geen bod heeft ontvangen, maar dat er in Londen al wel gesprekken zijn geweest rond Goto.

Goto heeft bij Anderlecht nog een contract tot de zomer van 2028. De spits werd in het begin van 2025 voor 1,1 miljoen euro overgenomen van het Japanse Jubilo Iwata. Volgens transfermarkt staat zijn huidige transferwaarde op 3,5 miljoen euro.

Bij STVV wist Goto dit seizoen al veel indruk te maken. Anderlecht liet Goto in augustus op huurbasis vertrekken. Bij de Kanaries wist Goto tot nu toe in 25 matchen 12 keer te scoren en 4 assists af te leveren. In de Jupiler Pro League is Goto nu topschutter met 10 doelpunten.

In aflevering 29 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de trainerszoektocht bij RSC Anderlecht, de sneeuwdag in de JPL en ziet men ook Karetsas uitblinken bij KRC Genk. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

‘Lijst met clubs wil Goto, RSC Anderlecht vraagt tussen de 15 en 20 miljoen euro’