Photo News

Boskamp velt oordeel over trainerskeuze bij RSC Anderlecht: "Dan pas je bij Anderlecht"
RSC Anderlecht staat voor een belangrijke beslissing. Na het ontslag van Besnik Hasi blijven de Brusselaars speuren naar een nieuwe coach. In die zoektocht duikt één naam nadrukkelijk op: Alfred Schreuder. Een goede coach, oordeelt Johan Boskamp.
Jon Dahl Tomasson leek lange tijd de ideale kandidaat, maar de Deen bedankte uiteindelijk voor het aanbod. Daardoor schakelde Anderlecht door en kwam Schreuder bovenaan het lijstje te staan. De Nederlander werd kampioen met Club Brugge, maar kende nadien een moeilijke passage bij Ajax en trok vervolgens naar het buitenland. Als hoofdcoach blijft zijn parcours ook wisselvallig.
Toch ziet Johan Boskamp in Schreuder een geschikte man voor paars-wit. "Schreuder lijkt me wel een goeie keuze", klinkt het in Het Belang van Limburg. "Hij is kampioen geworden bij Club Brugge en laat zijn ploegen altijd leuk voetballen. Dan pas je bij Anderlecht."
Boskamp de Brusselaars echter ook voor de beslissing om Schreuder in huis te halen. "Om zijn manier van voetbal te kunnen brengen, gaan ze wel een pakkie moeten investeren. De kwaliteit die hij had bij Club Brugge en Ajax, zie ik nu niet bij Anderlecht", klinkt het.
Intussen klinkt bij een deel van de achterban de naam van Jérémy Taravel, die na de zege tegen Antwerp indruk maakte als interim. Een definitieve promotie lijkt echter weinig waarschijnlijk. Boskamp zou dat ook geen goed idee vinden. "Ook niet overdrijven. Je denkt toch niet dat hij in twee dagen tijd alles heeft veranderd? Dan kunnen ze hem beter gelijk een contract voor tien jaar aanbieden", besluit hij.
In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




