Photo News

Photo News

Extra succes voor Anderlecht: 'Diarra ziet sanctie na beroep verminderd worden'

80Reacties

Moussa Diarra kent zijn definitieve straf na zijn rode kaart in de bekerclash tegen Antwerp. De verdediger van Anderlecht zag zijn sanctie in beroep verminderd worden en weet nu welke wedstrijden hij moet missen.

Aanvankelijk kreeg Diarra drie speeldagen schorsing opgelegd, maar dat werden er in beroep twee effectief en één met uitstel, meldt La Dernière Heure. Daarnaast moet hij ook een boete van 2.500 euro betalen. De Brusselaars haalden dus gedeeltelijk hun slag thuis bij de disciplinaire instanties.

Diarra werd uitgesloten in minuut 79 van de heenmatch in de halve finale van de Beker van België tegen Antwerp. Bij een duel zette hij zijn studs op de enkel van Marwan Al-Sahafi, waarna hij rood kreeg. Anderlecht verloor die partij toen met 0-1.

Door de aangepaste straf mist Diarra de competitieduels tegen La Louvière en Zulte Waregem. Het ingestelde beroep had wel als voordeel dat hij wél kon aantreden in de terugwedstrijd op de Bosuil. Daar won Anderlecht met 0-4, goed voor een plaats in de bekerfinale.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Moussa Diarra kent schorsing bij RSCA na rood tegen Antwerp