Miras werd genoemd bij Anderlecht: "Ben er niet elke dag mee bezig"

Update: 13 februari 2026 om 11:21
2Reacties

Anderlecht zocht afgelopen winter naar een nieuwe doelman, maar Nacho Miras kwam niet. Miras tekende zelfs een nieuw contract bij KV Mechelen tot 2029. De Spanjaard staat wel nog altijd open voor een transfer.

"Ik bekijk het dag per dag en laat me niet afleiden. Als ik mij hier laat zien, speel ik mij alleen maar meer in de kijker", aldus Miras bij Gazet Van Antwerpen. Die mentaliteit heeft me ook tot hier gebracht. Ik wil altijd een betere Nacho zijn dan ik nu ben. Als dat betekent dat ik naar een beter team of een andere competitie ga, dan is dat het doel. Maar ik ben er niet elke dag mee bezig."

Zijn voornaamste doel is nu Play-Off 1 halen. "We moeten het wedstrijd per wedstrijd aanpakken. De ploegen waar we nog tegen moeten spelen, strijden bijna allemaal nog mee voor de top zes. We moeten niet gemakzuchtig worden door de overwinning tegen Antwerp. Daarvoor liep het minder, dus we moeten vooral stabiel blijven."

Anderlecht haalde uiteindelijk Justin Heekeren als nieuwe doelman, maar hij speelde nog niet mee.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Miras werd genoemd bij Anderlecht: "Ben er niet elke dag mee bezig"