Tuchel blijft aan bij Engeland: United kan Duitser vergeten

'FA maakt donderdag, nog voor Nations League-loting, groot nieuws bekend'

Praat mee!

Thomas Tuchel blijft ook na het WK 2026 aan als bondscoach van Engeland. Dat verwacht The Times. De nieuwe manager van Manchester United lijkt de Duitser dus niet te worden.

Tuchel werd in januari van 2025 aangesteld door de FA, de Engelse voetbalbond. De ervaren trainer tekende destijds een contract voor achttien maanden. Tot en met het WK dus. Tuchel plaatste zich uiteindelijk op zéér overtuigende wijze met The Three Lions voor het mondiale eindtoernooi.

De voormalig trainer van onder meer Borussia Dortmund, Chelsea en Bayern MĂŒnchen voelt zich bij de FA als een vis in het water, en wil na het WK graag door. De bond staat er hetzelfde in. Een contractverlenging is dus aanstaande. Volgens The Times gaat Tuchel spoedig bijtekenen tot medio 2028.

Het nieuws wordt mogelijk al voor de Nations League-loting van donderdag 12 februari naar buiten gebracht. Tuchel zou in dat geval dus ook bondscoach zijn van Engeland op het EK 2028, dat naast Schotland, Ierland en Wales ook gehouden wordt in Engeland.

Voor United betekent de aanstaande verlenging van Tuchel één optie minder. De naam van de Duitser zong de voorbije weken rond als potentiële nieuwe manager voor aankomend seizoen. Op dit moment zwaait Michael Carrick daar met de scepter, maar hij wordt waarschijnlijk vervangen aan het einde van deze jaargang.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Tuchel blijft aan bij Engeland: United kan Duitser vergeten