Anderlecht zie Diarra en Augustinsson terugkeren voor kraker met Antwerp

Anderlecht zie twee pionnen terugkeren voor halve finale-kraker met Antwerp

37Reacties

Jérémy Taravel staat bij RSC Anderlecht aan het roer als interim-trainer na het plotselinge vertrek van Edward Still. Taravel deelde tijdens zijn persconferentie dat Anderlecht tegen Antwerp kan beschikken over Moussa Diarra en Ludwig Augustinsson.

Anderlecht neemt het donderdagavond tegen Royal Antwerp FC. Paars-wit trekt naar de Bosuil voor de returnmatch van de halve finale van de Croky Cup. Taravel deelt het goede nieuws dat hij bij Anderlecht kan beschikken over Diarra en Augustinsson.

Taravel werd gevraagd of hij kan rekenen op Moussa Diarra bij Anderlecht, tegen wie drie speeldagen werd geëist. “Ja, de club is in beroep gegaan. Hij kan dus spelen”, citeert Het Nieuwsblad Taravel.

Ook had Taravel positief nieuws rond Augustinsson. De ervaren back van paars-wit sukkelde met een blessure, maar de interim-trainer geeft nu aan dat Augustinsson bij Anderlecht inzetbaar is tegen The Great Old. “Ook Ludwig Augustinsson is weer fit”, deelde Taravel tot slot.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Anderlecht zie Diarra en Augustinsson terugkeren voor kraker met Antwerp