Photo News

407 minuten zonder doelpunt voor Anderlecht: “Op training veel afwerkingsvormen gedaan”
RSC Anderlecht heeft het de afgelopen weken zwaar in aanvallend opzicht. De ploeg van interim-trainer Jérémy Taravel wist al vier duels op rij niet tot scoren te komen.
Adriano Bertaccini is dit seizoen één van de spitsen van Anderlecht. Waar hij in het afgelopen seizoen nog veel scoorde voor Sint Truiden VV, komt hij dit seizoen maar moeizaam tot scoren. “Het is een kwestie van vertrouwen. Bertaccini scoorde vorig seizoen aan de lopende band en nu niet meer. Dan steekt dat wat in je hoofd”, noteerde Het Nieuwsblad uit de mond van Taravel.
Op training is er dan ook veel aandacht besteed aan het scoren van doelpunten. “We hebben op training veel afwerkingsvormen gedaan. Er is natuurlijk aan tactiek gewerkt ook, maar niet te complex. We houden het voorlopig simpel en overladen de spelers niet met info. Dan keert het vertrouwen hopelijk terug bij alle aanvallers.”
Donderdag wacht de bekerwedstrijd tegen Royal Antwerp FC. “De situatie is niet evident, maar de staf en de spelers proberen in een bubbel te kruipen. De focus ligt alleen op die wedstrijd tegen Antwerp. Er mocht ook wat fun zijn op training. We hebben vooral positief gecoacht”, aldus Taravel.
In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




