Wel of geen Diarra tegen Antwerp? Anderlecht moet knoop doorhakken

Wel of geen Diarra tegen Antwerp? Anderlecht moet knoop doorhakken

25Reacties

Donderdag hoopt RSC Anderlecht een ticket voor de finale van de Beker van België te veroveren. De vraag is of paars-wit dat zal proberen te doen met Moussa Diarra in de ploeg.

Anderlecht haalde Diarra op 27 januari. Een week later kwam de verdediger al in opspraak tegen Antwerp. In de heenwedstrijd van de halve finale van de Beker van België pakte hij een rode kaart. Diarra liet zijn ploeg zo achter met negen man, nadat eerder Killian Sardella al was uitgesloten. Anderlecht verloor de match uiteindelijk met 0-1 van Antwerp.

Volgens Het Nieuwsblad vorderde het bondsparket maandag een schorsing van drie speeldagen voor Diarra. Als Anderlecht die straf aanvaardt, mist de verdediger de return tegen Antwerp. Gaat paars-wit niet akkoord, dan kan Diarra donderdag wel in actie komen op de Bosuil. In dat geval volgt de definitieve uitspraak pas vrijdag.

Sardella geschorst

Tegen Antwerp moet Anderlecht sowieso Sardella missen. De rechtsachter kreeg in de heenwedstrijd twee gele kaarten en is daardoor één speeldag geschorst.

In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Wel of geen Diarra tegen Antwerp? Anderlecht moet knoop doorhakken