
Godts maakt indruk in Nederland: '"Het WK? Hij zit in een goede flow"
Toby Alderweireld is zeer te spreken over Mika Godts bij Ajax, zo laat hij blijken bij Rondo op Ziggo Sport. De voormalig verdediger is lovend over de jonge Ajacied (20), die volgens hem stappen maakt en met het oog op het komende WK in een goede flow zit.
"Je merkt dat de Belgische jongens rustiger zijn. Op een gegeven moment zie je de Amsterdamse bravoure doorkomen. Zeker bij Godts die aan het doorbreken is, maar nu ook goede keuzes maakt", aldus Alderweireld. "Hij maakt nu een goede dribbel in plaats van een dribbel om een dribbel."
"Dat de jonge Belgen bij Ajax speelminuten krijgen en belangrijker worden is leuk om te zien en maakt mij alleen maar blij. Ze spelen in een volle ArenA, in de Champions League. Dat zijn mooie momenten." Alderweireld wordt dan gevraagd naar het perspectief van Godts in het nationale elftal van België.
"We hebben keuzes voorin met onderen anderen Jérémy Doku, maar op een groot toernooi heb je spelers nodig die in een goede flow komen en daar zit hij nu in. Godts is iemand die buitenom en binnendoor kan. Hij maakt steeds vaker de juiste keuzes", sluit Alderweireld af.
In aflevering 28 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de grote leegloop bij RSC Anderlecht, een KRC Genk dat kan overtuigen en scheidsrechters die een goede beurt maken in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.




