MSK Zilina-spelers reageren op loting tegen Club Brugge U19

Van "yoooo" naar "ai ai ai": Zilina-spelers reageren geschrokken op loting tegen Club Brugge

18Reacties

De U19 van Club Brugge is bezig aan een bijzonder sterke campagne in de Youth League en dat hebben flink wat ploegen al geweten. Ook tegenstander MSK Zilina reageerde nogal… koeltjes bij de loting.

Enkele spelers van de Slowaakse topclub volgden de loting live en werden daarbij ook gefilmd. Toen ze hoorden dat ze hun partij thuis mochten spelen, was er dolle vreugde bij de jonkies. Tot duidelijk werd dat het tegen Club Brugge zou zijn. De vreugde sloeg meteen om en één speler gaf hoorbaar “Ai ai ai” aan. Toch een teken dat men niet meteen gelooft in de kansen tegen de Brugse U19.

Blauw-Zwart wist dit seizoen namelijk hoge ogen te gooien in de Youth League. Club Brugge verloor in de competitiefase slechts één keer en wist vijf keer te winnen. Daarmee eindigde het ook derde in de stand, boven onder meer Barcelona, Real Madrid, Ajax, PSG en Manchester City.

Als Club Brugge U19 er ook in slaagt om Zilina uit te schakelen, wacht in de kwartfinale de winnaar van Atlético Madrid – Maccabi Haifa. De eventuele tegenstanders in de halve finales zijn Inter, Real Betis, Benfica en AZ Alkmaar. Maar eerst MSK Zilina dus.

MSK Zilina-spelers reageren op loting tegen Club Brugge U19