Photo News

Photo News

STVV krijgt applaus, maar Vrancken eist resultaat: “Efficiëntie moet omhoog”

Update: 5 februari 2026 om 23:02
Praat mee!

STVV kreeg na de nederlaag tegen Charleroi toch nog waardering van het thuispubliek. Het applaus op Stayen was een morele opsteker, maar coach Wouter Vrancken kijkt vooral vooruit. Vrijdag telt in KVC Westerlo maar één zaak: punten pakken.

Vrancken maakte na afloop duidelijk waar de sleutel ligt. “Het is iets waar we al maanden aan werken,” klonk het bij Het Belang van Limburg. Ook deze week stond afwerking opnieuw centraal. “Zelfs op de laatste training hebben we daar extra aandacht aan geschonken. Met iets meer efficiëntie had die wedstrijd tegen Charleroi er helemaal anders kunnen uitzien.”

Volgens de STVV-trainer moet zijn ploeg vooral vasthouden aan wat wél goed liep. “We moeten focussen op de kwaliteit die we tegen Charleroi hebben getoond,” aldus Vrancken. “Dat niveau moeten we meenemen naar Westerlo, maar dan liefst gekoppeld aan meer efficiëntie.” De intenties zijn er, nu nog de beslissende fase beter uitspelen.

Daarnaast wacht Vrancken nog een praktische keuze. De schorsing van Muja dwingt hem tot schuiven. Voor Joedrick Pupe lijkt een eerste basisplaats nog wat vroeg.

In aflevering 27 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het trainersontslag van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht, Charleroi dat maar blijft overtuigen in de JPL en een teleurstellende Super Sunday. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Vrancken eist resultaat bij Sint Truiden