'Cristiano Ronaldo keert terug bij Al Nassr, maar toekomst blijft onzeker'

Ronaldo keert na boycot terug bij Al Nassr: 'Toekomst in Saudi nog altijd onzeker'

1Reacties

Cristiano Ronaldo heeft na een boycot weer voet gezet op het trainingsveld van Al Nassr. De Portugese superster is ontevreden in Saudi-Arabië, omdat hij vindt dat zijn werkgever benadeeld wordt door het investeringsfonds PIF. Daardoor liet hij al een wedstrijd schieten en het is niet uitgesloten dat de aanvaller nóg een duel aan zich voorbij laat gaan.

Ronaldo liet afgelopen maandag het duel met Al Riyadh schieten, omdat hij niet tevreden is met de gang van zaken bij zijn club. Investeringsbond PIF heeft bij verschillende Saudische clubs een meerderheidsbelang, waaronder ook bij koploper Al Hilal. Ronaldo en Al Nassr zijn in de achtervolging op de directe concurrent, maar de aanvoerder van Al Nassr is van mening dat het fonds bewust investeringen tegenhoudt om een landstitel voor zijn club te voorkomen.

Al Hilal wist afgelopen transferwindow onder andere Karim Benzema aan te trekken, terwijl Ronaldo zijn ploeg zag versterken met de 21-jarige Iraakse middenvelder Hayder Abdulkareem. De Portugees zou zelf aanbiedingen hebben gehad uit de MLS én Europa en sluit een vertrek na dit seizoen wegens de gang van zaken in Saudi-Arabië niet uit

Ronaldo plaatste op social media een foto waarop hij aanwezig is op het trainingsveld. Daarbij plaatst hij twee hartjes in de clubkleuren van de Saudische club. Toch verwacht ESPN dat de Portugees het volgende competitieduel van Al Nassr opnieuw kan boycotten, om zich zo nadrukkelijk richting de uitgang te werken. Volgens het medium is het standpunt van Ronaldo duidelijk: hij wil verandering zien.

In aflevering 27 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het trainersontslag van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht, Charleroi dat maar blijft overtuigen in de JPL en een teleurstellende Super Sunday. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

'Cristiano Ronaldo keert terug bij Al Nassr, maar toekomst blijft onzeker'