Photo News

Photo News

Sunderland “verheugd” met komst van Angulo: “Veelbelovend talent”

5Reacties

RSC Anderlecht heeft Nilson Angulo verkocht aan Sunderland. De Premier League-club is erg blij met de komst van de winger.

Sunderland betaalde naar verluidt 17 miljoen euro aan Anderlecht om Angulo over te nemen. “Nilson is een enorm veelbelovend talent en we zijn blij dat hij heeft gekozen voor Sunderland”, laat sportief directeur Kristjaan Speakman weten op de website van Sunderland.

"We kijken ernaar uit om Nilson te verwelkomen op Wearside"

Kristjaan Speakman

Wat verwacht zijn nieuwe werkgever van Angulo? “Hij is een snelle en creatieve flankspeler die uitblinkt in het laatste gedeelte van het veld en hij komt met de ambitie om meteen een indruk te maken”, stelt Speakman.

Angulo is 22 jaar, maar dat schrikt Sunderland niet af. “Hij is jong, maar heeft al de nodige ervaringen opgedaan in eigen land, op het Europese toneel en internationaal met Ecuador. We zijn verheugd dat we deze transfer hebben afgerond en kijken ernaar uit om Nilson te verwelkomen op Wearside”, besluit Speakman.

Angulo wordt pas later deze week in Engeland verwacht. Dan sluit hij aan bij zijn nieuwe ploegmaats, waaronder Noah Sadiki en Chemsdine Talbi.

In aflevering 27 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het trainersontslag van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht, Charleroi dat maar blijft overtuigen in de JPL en een teleurstellende Super Sunday. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Sunderland “verheugd” met komst van Angulo: “Veelbelovend talent”