Real Madrid zet Kees Smit bovenaan verlanglijstje voor zomer

Middenvelder van AZ helemaal bovenaan verlanglijst van Real Madrid'

3Reacties

Kees Smit staat bovenaan het verlanglijstje van Real Madrid voor een transfer komende zomer. Dat meent Sacha Tavolieri te melden via Sky Sports Zwitserland. Volgens Tavolieri droomt Smit ervan om te spelen in het witte shirt van De Koninklijke.

'Smit, het Nederlandse wonderkind dat Real Madrid al voor zich heeft gewonnen', kopt de Zwitserse tak van Sky Sports. Het is al langer bekend dat Real Madrid interesse zou hebben in de diensten van Smit, maar volgens het medium staat de Nederlander ook bovenaan het verlanglijstje voor komende zomer. Dan willen de Spanjaarden toeslaan in Alkmaar.

Volgens de informatie van Tavolieri is Smit meerdere keren bekeken. 'Hij is meerdere malen gescout door Juni Calafat, een sleutelfiguur in het scoutingsbeleid van Madrid, en zijn potentieel is bevestigd door de videoanalisten van de club. De verschillende rapporten die aan de sportief directeur zijn voorgelegd, zouden zeer positief zijn, zowel wat betreft zijn prestaties als zijn ontwikkelingspotentieel.'

Naar verluidt vraagt AZ tussen de dertig en vijfendertig miljoen euro voor de twintigjarige. Ook Real Madrid vindt dat veel, concludeert Tavolieri, maar toch willen zij volledig gaan voor Smit. Hij zou volgens de informatie van Sky Sports ervan dromen om in het shirt van de Spanjaarden te spelen en dat kan volgens het medium een grote rol gaan spelen in mogelijke toekomstige onderhandelingen.

In aflevering 27 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het trainersontslag van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht, Charleroi dat maar blijft overtuigen in de JPL en een teleurstellende Super Sunday. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Real Madrid zet Kees Smit bovenaan verlanglijstje voor zomer