
Is STVV Muja een tijdje kwijt? 'Bondsparket vraagt schorsing aan'
Afgelopen weekend verloor STVV op eigen veld van Charleroi. Tijdens de 0-2 nederlaag kreeg Arbnor Muja een rode kaart. Muja en STVV moeten nu vrezen voor een schorsing.
Volgens Het Belang van Limburg vroeg het Bondsparket een schorsing van drie speeldagen voor Muja. Twee speeldagen daarvan zijn effectief. De andere speeldag is er eentje met uitstel. Verder komt er een effectieve boete van ⏠2.500.
STVV bekijkt nog intern of het de schorsing van Muja gepast vindt en al dan niet in beroep gaat. De Kanaries gaan komend weekend op bezoek bij KVC Westerlo. Daarna komt Zulte Waregem over de vloer op Stayen.
STVV staat momenteel tweede in de Jupiler Pro League. Het heeft vier punten minder dan leider Union Saint-Gilloise.
In aflevering 27 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men het trainersontslag van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht, Charleroi dat maar blijft overtuigen in de JPL en een teleurstellende Super Sunday. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.






