Didier Lamkel Zé heeft voetbalavontuur te pakken bij nieuwe (14de) club

OFFICIEEL: Lamkel Zé heeft voetbalavontuur te pakken bij nieuwe (14de) club

PRAAT MEE!

De veelbesproken Didier Lamkel Zé heeft een nieuwe voetbalclub gevonden. Kazma SC heeft via de officiële kanalen de beruchte Lamkel Zé gepresenteerd.

De voormalige pion van Royal Antwerp FC, KV Kortrijk en STVV heeft met Kazma een nieuwe werkgever gevonden. Kazma is alweer de 14de professionele club waar Lamkel Zé aan de slag gaat.

Kazma is een club uit Koeweit, waarbij Lamkel Zé in de lokale Premier League aan de slag gaat. De 29-jarige aanvaller heeft een contract getekend voor zes maanden met nog een optie voor een extra seizoen.

Lamkel Zé was zelf clubloos, waardoor hij transfervrij kon worden opgepikt door Kazma. In 2024 kwam Lamkel Zé nog uit voor Hatayspor, FC Metz, Sakaryaspor, Karagumruk, STVV en het meest recent voor het Chinese QD Hainiu. Nu gaat Lamkel Zé met Kazma beginnen aan zijn veertiende werkgever.

Lamkel Zé kwam tot nu toe tot 261 wedstrijden op professioneel niveau in veel verschillende competities. In deze wedstrijden wist de veelbesproken aanvaller 62 doelpunten te maken en 27 assists af te leveren.

In aflevering 25 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de opmerkelijke VAR-beslissingen in België, het moeilijke begin van Club Brugge en het verlies van RSC Anderlecht tegen KAA Gent. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.

Didier Lamkel Zé heeft voetbalavontuur te pakken bij nieuwe (14de) club