Photo News

Photo News

Hayen ziet gigantisch talent rondlopen bij KRC Genk: "Het grootste talent in de JPL"

8Reacties

Nicky Hayen heeft zijn eerste weken bij KRC Genk achter de rug en begint stilaan een duidelijk beeld te krijgen van zijn spelersgroep. De Limburgers staan voorlopig pas negende, maar de coach ziet meer potentieel dan de rangschikking laat uitschijnen. Ambitie ontbreekt alleszins niet in de Cegeka Arena.

Volgens Hayen is een plek bij de eerste drie nog altijd haalbaar. "Dat is mogelijk, maar dan moet alles meezitten. In het voetbal en de Play-Offs kan er nog veel gebeuren, dus daarom dat ik er nog in geloof", klonk het bij DAZN. De coach beseft dat het geen eenvoudige opdracht wordt, maar hij weigert de handdoek te gooien.

Binnen de kern springen vooral de jonge talenten in het oog. Eén naam komt daarbij steeds terug: Konstantinos Karetsas. De jonge Griek geldt als het absolute kroonjuweel van Racing Genk en maakt ook op Hayen een diepe indruk.

Op de vraag of Karetsas ook het grootste talent in de JPL is, was Hayen duidelijk. "Ja, wat ik de laatste weken van 'Kos' zag, is fenomenaal. Als hij zijn geniale ingevingen kan koppelen aan de goede basics en de statistieken, dan is het waanzin", aldus Hayen. Bij Genk zijn ze zich maar al te goed bewust van zijn waarde en mikken ze op een recordtransfer.

De bedoeling is duidelijk: Karetsas moet de duurste uitgaande transfer uit de clubgeschiedenis worden. Genk hoopt volgende zomer een bedrag tussen de dertig en veertig miljoen euro te vangen. Clubs als Chelsea worden genoemd, al zou die piste voorlopig niet erg concreet zijn.

In aflevering 23 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de penaltyfase in KRC Genk – Club Brugge, de moeilijke partij van RSC Anderlecht en ziet men STVV maar blijven overtuigen in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.