
Rosenior pakt eerste zege met Chelsea na heerlijke goal in Londense derby
Liam Rosenior is zaterdag uitstekend begonnen aan zijn periode bij Chelsea. The Blues boekten een 1-5 overwinning op Charlton Athletic, waarbij Jorrel Hato zich nadrukkelijk liet zien. De Nederlandse verdediger speelde mogelijk zijn beste wedstrijd in het shirt van Chelsea en bekroonde dat met een prachtig doelpunt.
Chelsea had in de eerste helft het overwicht, maar ging slordig om met de kansen. Vlak voor rust viel de verdiende openingstreffer alsnog. Een afvallende bal kwam perfect voor de voeten van Hato, die de bal met een harde volley schitterend in de winkelhaak schoot.
Na rust drukte Chelsea door. Tosin Adarabioyo verdubbelde de voorsprong door raak te koppen na een goed genomen vrije trap. Charlton deed via Miles Leaburn nog iets terug en bracht de spanning kortstondig terug, maar lang mocht de thuisploeg niet hopen op meer. Marc Guiu besliste het duel door alert te reageren op een rebound en de 1-3 binnen te werken. Vlak voor tijd wisten Pedro Neto en Enzo Fernandez nog te scoren om de eindscore te bepalen op 1-5.
De zege zorgt voor de nodige opluchting bij Chelsea, dat voor het eerst in zes wedstrijden weer weet te winnen. Ook voor Hato zal het duel voelen als een opsteker. De verdediger kende een lastige start van zijn avontuur in Londen, maar lijkt met zijn sterke optreden een belangrijke stap te hebben gezet richting een stabielere periode bij The Blues.
In aflevering 23 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de penaltyfase in KRC Genk – Club Brugge, de moeilijke partij van RSC Anderlecht en ziet men STVV maar blijven overtuigen in de JPL. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







