
De Vlieger naar voren geschoven bij Gent: “Niet genoeg minuten gemaakt”
Arnar Vidarsson vindt dat Tibe De Vlieger zich nog te weinig heeft kunnen laten zien bij KAA Gent. De Vlieger is inmiddels 20 jaar en volgens Vidarsson moet De Vlieger meer kansen krijgen bij de Buffalo’s. Vidarsson is de voormalig Manager Sports van Gent en maakte De Vlieger mee als trainer bij Jong KAA Gent.
De Vlieger kende een degelijke voorbereiding bij Gent, maar verdween vervolgens op de achtergrond. De middenvelder kreeg opnieuw speeltijd bij Gent door de blessure van Mathias Delorge. Volgens Vidarsson moet De Vlieger nu meer minuten gaan krijgen bij Gent.
“Hij komt inderdaad net iets tekort om bij KAA Gent meteen een basisplaats op te kunnen eisen. Dan moet je al Mokio of Fofana heten, maar in de situatie van KAA Gent zou je De Vlieger wel vaker kansen moeten geven”, citeert Het Nieuwsblad Vidarsson.
“Tibe heeft te weinig kansen gekregen. Dit is geen kritiek, want je moet als club natuurlijk meerdere jonge talenten begeleiden, maar Tibe manifesteerde zich wel al op heel jonge leeftijd en als je dan ruim twee jaar na zijn debuut de analyse maakt, kom je tot de conclusie dat hij niet genoeg minuten heeft gemaakt”, klinkt het tot slot bij Vidarsson.
In aflevering 22 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de uitspraken van Sven Vandenbroeck over de scheidsrechters en Union, de overgang van Nicky Hayen naar KRC Genk en de strafschopfases in Antwerp – Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.






