Photo News

Photo News

Hasi niet te spreken over penaltyfase: "Gewoon te gek voor woorden"

6Reacties

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nipt maar verdiend nieuw puntenverlies vermeden in de Jupiler Pro League. Paars-wit keek tegen Sint-Truiden nog tegen een achterstand aan, maar draaide de wedstrijd in amper vier minuten volledig om. Coach Besnik Hasi toonde zich na afloop bij DAZN tevreden over de reactie van zijn ploeg.

Voor Besnik Hasi was de wedstrijd tegen STVV vooral een test van weerbaarheid. “Ik ben uiteraard tevreden,” klonk het na afloop. “Zeker thuis wilden we een reactie zien na die wedstrijd tegen Westerlo. Nu kunnen we zeggen dat het een accident de parcours was.” Volgens de coach liet Anderlecht zien dat het mentaal sterker staat dan vorige week. “De jongens hebben vandaag echt alles gegeven.”

Toch liep het in de tweede helft opnieuw even mis toen STVV op voorsprong kwam na een strafschop. Hasi spaarde de arbitrale beslissing niet. “We komen op achterstand via een penalty die te gek voor woorden is,” reageerde hij scherp. “Je kan nergens zien dat het honderd procent hands is en toch wordt hij gegeven.”

Wat Hasi vooral hoopgevend vond, was de manier waarop zijn ploeg reageerde. “Dan hebben we gelukkig de mentaliteit en de energie om het alsnog om te draaien,” aldus de coach. Ook de bank speelde daarin een belangrijke rol. “Chapeau voor de jongens, en zeker ook voor de invallers. Ze zijn stuk voor stuk goed ingevallen. Ik ben vandaag een tevreden coach.”

In aflevering 20 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinningen van STVV en KVC Westerlo. Club Brugge, Union én RSC Anderlecht die niet winnen en is er een doelmannenprobleem bij KRC Genk? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.