Saudi Pro League bevestigt interesse in Salah van Liverpoo: 'Onze targets'

Bestuur van Saudi Pro League geeft toe: 'Salah is één van onze targets'

PRAAT MEE!

Mohamed Salah is een transfertarget voor de Saudi Pro League. Eerder werd al bekend dat er mogelijk interesse zou zijn, maar vanuit het bestuur is de bevestiging nu gegeven. Het zou gaan om meerdere clubs die de handtekening van Salah willen.

"Mohamed Salah is zeker een van onze targets", zegt Omar Mugharbel, de voorzitter van de Saudi Pro League, op de World Football Summit. Daar zijn meer dan tweeduizend mensen samengekomen om te luisteren naar verschillende sprekers. Tijdens dat event bevestigt Mugharbel desgevraagd dus de transferinteresse in de Egyptenaar, iets wat eerst nog een gerucht was.

Eerder schreef The Athletic dat Al Ittihad, Al Hilal, Al Qadsiah en NEOM SC geïnteresseerd zouden zijn in de diensten van de 33-jarige. Toch zouden dat niet zijn enige opties zijn, want ook clubs uit de Major League Soccer zouden op hem azen. De kans dat Salah in Europa zal blijven voetballen, acht het medium klein.

"Salah is welkom in de Saoedische competitie, maar het zijn de clubs die verantwoordelijk zijn voor de onderhandelingen met de spelers", sluit Mugharbel af. Op dinsdagavond ontbrak Salah in de wedstrijdselectie van Liverpool door een conflict met Arne Slot. Op zaterdagmiddag nemen The Reds het op tegen Brighton & Hove Albion en het is maar de vraag of hij dan zal terugkeren.

In aflevering 20 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinningen van STVV en KVC Westerlo. Club Brugge, Union én RSC Anderlecht die niet winnen en is er een doelmannenprobleem bij KRC Genk? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.