Photo News

Photo News

Seys steekt hand in eigen boezem: "Uiteindelijk was het mijn man"

4Reacties

Club Brugge ging woensdagavond met 0-3 onderuit tegen Arsenal in de UEFA Champions League. Tegen het eerste en derde doelpunt viel weinig in te brengen. Bij de 0-2 van Noni Madueke zagen Brandon Mechele en Joaquin Seys er echter niet top uit. Die laatste stak na afloop de hand in eigen boezem.

Club Brugge moest na een klasseflits van Noni Madueke met een 0-1 achterstand gaan rusten. Geen overmaat van ramp, aangezien Blauw-Zwart zelf tot enkele kansen kwam. Na rust stond het echter meteen 0-2. Hoewel linksachter Seys alweer op een meer dan verdienstelijke wedstrijd kon terugblikken, besefte hij na afloop dat hij misschien beter had moeten doen.

"We hadden geen rekening gehouden met de 0-2 vlak na de aftrap van de tweede helft. De communicatie tussen Brandon en mezelf was op dat moment niet top, maar uiteindelijk was het mijn man, dus had ik mij beter moeten positioneren in die fase", klinkt het op de website van Club Brugge.

Desondanks wil Seys zich vooral optrekken aan de goede zaken, ondanks de 0-3 nederlaag. "Tegen een dergelijke topploeg spelen is zeer leerrijk en daar moeten we het mee doen", aldus de Rode Duivel. "Het is duidelijk dat we, als we nog een kans willen maken om door te gaan, onze twee laatste wedstrijden zullen moeten winnen en dan lijkt me alles nog mogelijk om bij de laatste vierentwintig ploegen te eindigen."

In aflevering 20 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinningen van STVV en KVC Westerlo. Club Brugge, Union én RSC Anderlecht die niet winnen en is er een doelmannenprobleem bij KRC Genk? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.