Photo News

Antwerp is klaar voor drukke transferperiode: "Gheysens kon het niet meer aanzien"
Royal Antwerp FC lijkt onder Joseph Oosting opnieuw de juiste richting uit te gaan. De zeges tegen KRC Genk en Club Brugge zorgen voor hernieuwd optimisme, terwijl men ook al lijkt te denken aan de toekomst. En meer bepaald de wintertransferperiode.
Volgens signalen uit de club zou voorzitter Paul Gheysens ook bereid zijn om bijzonder diep in de buidel te tasten. Dat vertelt Peter Mertens, bestuurslid van supportersclub LADZ en stem in de podcast T2 Talks, die met Gazet van Antwerpen sprak.
"Toevallig kwam ik twee weken geleden Paul Gheysens tegen na de verloren wedstrijd tegen Dender", gaf hij aan. "Hij zei toen letterlijk tegen mij dat er tien miljoen euro wordt vrijgemaakt voor investeringen in spelers, omdat hij het niet meer kon aanzien. In elke lijn zit er versterking aan te komen. Lukt dat, dan denk ik dat we wel degelijk weer in de top zes zullen terechtkomen."
De fans hopen intussen dat de injectie op de mercato effectief volgt en dat Antwerp eindelijk opnieuw kan doorpakken. De opening van Tribune 2 heeft alvast gezorgd voor extra vuur in de buik van de achterban.
"Ik merkte overdag al dat heel veel mensen op scherp stonden", geeft Mertensnog mee. "Voor een Antwerp-supporter is er geen betere plek op aarde dan Tribune 2. Iemand van de oude garde zei mij vooraf: ‘om goed te zijn, moet het met den twee er direct boenk op zijn. Da’s gelukt, denk ik", besluit hij.
In aflevering 20 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de overtuigende overwinningen van STVV en KVC Westerlo. Club Brugge, Union én RSC Anderlecht die niet winnen en is er een doelmannenprobleem bij KRC Genk? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







