
Fink en Genk verliezen van Anderlecht: “Sterke tegenstander, ons niet schamen”
Thorsten Fink en KRC Genk hebben in eigen huis met 1-3 verloren van RSC Anderlecht in de achtste finale van de Croky Cup. Genk kwam op voorsprong, maar de ploegen gingen verlengen bij een 1-1stand. Uiteindelijk wist Anderlecht aan het langste eind te trekken.
Fink blikt als volgt terug op de nederlaag van Genk tegen Anderlecht. “We stonden vandaag met twee goede teams op het veld. De wedstrijd werd beslist op details”, citeert Sporza de hoofdtrainer van Genk.
“We hebben zelf niet gescoord en uiteindelijk hebben we verloren omdat we één fout meer maakten dan de tegenstander. Defensief stonden we goed en gaven we weinig kansen weg, en we hadden ook veel balbezit. Natuurlijk hadden we de wedstrijd wel vroeger kunnen doodmaken, maar dat is niet gebeurd”, aldus Fink na Genk – Anderlecht.
Tot slot baalt de hoofdtrainer van Genk dat het Croky Cup-avontuur van Genk nu ten einde is. “Het is jammer dat we uit de beker liggen, maar we richten ons nu op onze andere doelstellingen. We hoeven ons niet te schamen voor deze prestatie tegen een sterke tegenstander.”
In aflevering 19 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de dramatische week van Club Brugge, de ijzersterke prestatie(s) van Kos Karetsas en ziet men ook Nathan De Cat weer overtuigen bij RSC Anderlecht. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







