
Bertaccini werd op vingers getikt door De Cat na ‘vedettenstreek’: “Als 17-jarige …”
Adriano Bertaccini baalde van zijn wissel bij RSC Anderlecht tegen KV Mechelen. Vervolgens deelde Frank Boeckx via HLN dat Bertaccini niet te snel vedettenstreken moest gaan krijgen. De paars-witte aanvaller blikt terug op de situatie en geeft aan dat hij gecorrigeerd werd door de 17-jarige Nathan De Cat.
“Ik had er meteen spijt van. Ik voelde me goed, ik wilde spelen, en daarom was ik ontgoocheld dat ik naar de kant moest. Maar zo’n ‘k*treactie’ kan echt niet, dat besef ik heel goed”, deelt Bertaccini bij Anderlecht via Het Laatste Nieuws.
Vervolgens legt Bertaccini uit dat zijn gedrag bij Anderlecht ongepast was. “Ik heb Yari (Verschaeren) en Mario (Stroeykens) ook geen ‘high five’ gegeven, dat was ongepast. Achteraf ben ik meteen naar hen toegegaan in de kleedkamer om me te excuseren”, aldus Bertaccini.
Het was uitgerekend de 17-jarige Nathan De Cat die Bertaccini bij Anderlecht op zijn gedrag moest wijzen. “Ik schrok toen hij op mij afkwam. Als 17-jarige had ik dat niet gedurfd. Maar hij had helemaal gelijk. Het toont wat een geweldige leider hij wordt, en eigenlijk nu al is”, geeft Bertaccini aan.
Tot slot wordt Bertaccini voorgelegd dat zijn reactie rondom zijn wissel ook zijn gretigheid aantoont bij Anderlecht. “Sommige spelers zeiden dat ze dat vuur juist wilden zien. Het toont dat ik alles wil doen om de ploeg te helpen. Maar dit was niet de juiste manier. Het zal geen tweede keer gebeuren, dat kan ik verzekeren.”
In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







