
Schoofs keert terug bij KV Mechelen: "Ik kijk ernaar uit, nog afscheid nemen"
Na de prima prestatie bij Atlético Madrid, die weliswaar geen punten opleverde (3-1), zat Rob Schoofs toch al vlug elders met zijn hoofd. Zondagavond keert hij met Union Saint-Gilloise immers terug naar KV Mechelen, de club waar hij jarenlang aanvoerder was. Dat wordt genieten, verwacht hij.
Toen Rob Schoofs meteen na de wedstrijd in Madrid een vraag voorgeschoteld kreeg over KV Mechelen, moest hij toch eerst nog eens uitblazen. "Nu moeten we goed recupereren voor zondag", voelde hij de vermoeidheid nog. Die zal intussen echter plaats geruimd hebben voor adrenaline. "Natuurlijk is het een speciale match voor mij, om daar terug te komen. Ik kijk er wel naar uit", aldus de middenvelder.
Schoofs trok in totaal liefst 282 keer het truitje van KV Mechelen aan. Hij pakte er de titel in Tweede Klasse en mocht ook juichen met bekerwinst op de Heizel. Die geweldige herinneringen zal Schoofs vrijdagavond even moeten opbergen. "Ik hoop natuurlijk dat we daar kunnen winnen", laat hij geen twijfel bestaan over zijn intenties. "Het is een belangrijke match opnieuw, zo na de Champions League."
Schoofs beseft dat hij zondag in het middelpunt van de aandacht zal staan. "Het zal sowieso een speciale dag worden. Ik ben wel blij dat die match eraan komt, zodat ik nog afscheid kan nemen van heel wat mensen", besluit hij. Aan het einde van de zomermercato verliet Schoofs Mechelen vrij abrupt voor Union, toen Charles Vanhoutte last minute naar OGC Nice verhuisd was.
In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







