Toptalent Fernandez heeft grote droom:

Toptalent Fernandez mikt hoog: "Mijn droom is om ooit voor Barça te spelen"

Update: 8 november om 11:35
5Reacties

Noah Fernandez onderstreepte tegen Fiji (0-7) nogmaals zijn status als toptalent. De technicus van de Belgische U17 krulde een vrije trap op schitterende wijze in de winkelhaak en opende zo de score. Met die klasse in zijn voeten mikt hij hoog, erg hoog.

In gesprek met Sporza toont Noah Fernandez zich razend ambitieus voor het vervolg van zijn carrière. "Mijn droom is om ooit voor Barcelona te spelen en daar de Champions League te winnen", windt hij er geen doekjes om. Fernandez legt uit waarom hij net van Barça droomt. "Ik ben al van jongs af aan een grote fan door hun voetbalfilosofie. Of ik dat realistisch acht? Sowieso."

"Toch begint het allemaal nu pas", voegt Fernandez er wel meteen aan toe. De aanvallende middenvelder beseft dat de weg nog lang is. Bij PSV steekt hij wel steeds vaker zijn neus aan het venster. Fernandez traint er geregeld mee met de grote jongens, zat al meermaals op de bank in de Champions League en mocht zelfs zijn debuut maken voor de A-ploeg met een invalbeurt van een tiental minuten.

"Zoiets geeft vertrouwen en is een beloning voor al het harde werk van de voorbije jaren", glundert Fernandez nog na. Ook met de U17 is hij hyperambitieus. Verschillende jonge wolven van Bob Browaeys gaven al aan dat ze volop geloven in eindwinst op het WK.

In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.