Photo News

Photo News

Perspectief voor Union in Champions League: “Met hetzelfde leeuwenhart”

PRAAT MEE!

Na vier gespeelde wedstrijden in de Champions League blijft Union Saint-Gilloise voorlopig staan op een puntentotaal van drie. Er werd gewonnen van PSV, maar verloren van Newcastle United, Inter en Atlético Madrid.

Desondanks ziet Bert Sterckx voldoende perspectief voor Union om een plaats bij de eerste 24 te veroveren. “Nu komen met Galatasaray, Marseille, - Bayern natuurlijk niet - en Atalanta ploegen waar er misschien wat meer kans is om links of rechts wat te rapen”, aldus Sterckx bij Sporza.

Wel verloor Union een aantal keer met ruime cijfers, waardoor de opgave een stuk lastiger is. “Muzio zei vooraf dat acht punten misschien genoeg zouden zijn. Nu denkt hij negen punten door het slechte doelpuntensaldo van Union.”

Ondanks de nederlaag speelde Union tegen Atlético Madrid een goede wedstrijd. “Met hetzelfde leeuwenhart en met wat meer efficiëntie is het misschien wel mogelijk om de komende speeldagen nog iets te pakken. Maar of dat zal volstaan…”

In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.