Photo News

Union knokt dapper, maar verliest op het veld van klinisch Atlético Madrid
Union Saint-Gilloise is er niet in geslaagd om voor een verrassing te zorgen op het veld van Atlético Madrid. De Brusselaars begonnen nochtans sterk aan de partij en legden de Spaanse topclub in de openingsfase het vuur aan de schenen. Maar een o zo efficiënt Atlético had aan zijn eerste echte kans genoeg om de score te openen. Union bleef knokken en kwam nog even terug in de wedstrijd, maar tot puntengewin kwam het team van David Hubert niet meer. Zo keert Union met lege handen terug uit Madrid, ondanks een moedige prestatie. 3-1.
Coach David Hubert had zijn ploeg nochtans perfect voorbereid: Union speelde met lef, toonde initiatief en voetbalde in periodes zelfs beter dan de thuisploeg. Anouar Ait El Hadj, Rob Schoofs en Adem Zorgane toonden zich van hun beste kant, terwijl Rodriguez de Atlético-defensie meermaals op snelheid klopte. Toch viel de openingstreffer aan de overkant: in minuut 39 snelde Simeone langs Sykes en bediende Álvarez, die onder Scherpen binnen schoot.
Union mist kansen, Atlético genadeloos efficiënt
De tweede helft begon zoals de eerste eindigde: met een scherp Atlético. Simeone had zijn elftal duidelijk opgepept en de thuisploeg voerde het tempo op. Union kwam moeilijk onder de druk uit, al bleef het strijden. Promise David kreeg dé kans op de gelijkmaker na een vrije trap, maar besloot naast — een misser die meteen afgestraft werd.
Aan de overkant maakte Gallagher het af na een knappe actie van Sorloth, die te veel ruimte kreeg in de zestien. De Brusselaars gaven niet op en werden in het slot nog beloond: Ross Sykes kopte een vrije trap van Boufal overhoeks binnen, waardoor het nog spannend werd. In blessuretijd legde Llorente, net na een reuzenkans op de 2-2, echter de eindstand vast op 3-1.
In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







