Photo News

Simeone blikt vooruit op Union: “Moeten winnen, liefst met ruime cijfers”
Voor Union Saint-Gilloise wacht er in de aankomende midweek weer een wedstrijd in de Champions League. Na nederlagen tegen Inter en Newcastle United, wacht er nu een wedstrijd tegen Atlético Madrid.
Giovanni Simeone blikte alvast vooruit op de wedstrijd en kent de kwaliteiten van Union. “Vier weken geleden hebben ze een trainerswissel doorgevoerd. Het is een ploeg met veel snelheid voorin en een stevige organisatie. Ze durven achteraan met vijf te spelen en ik verwacht morgen iets gelijkaardigs”, noteerde Het Belang van Limburg uit de mond van Simeone.
Toch vindt de trainer van Atlético Madrid de wedstrijd moet winnen morgen. “We hebben de punten nodig om ons te kwalificeren in de Champions League. We moeten morgen winnen, liefst met ruime cijfers.”
Atlético verloor al wedstrijden van Napoli en Liverpool, waardoor de druk bij de Spanjaarden hoog is. “Dat zorgt voor druk en we zullen de steun van onze fans nodig hebben. Zij zijn erg belangrijk”
In aflevering 16 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de rode kaart voor Max Dean na zijn stevige tackle, enkele scheidsrechterlijke beslissingen en ziet men Club Brugge toch niet helemaal overtuigen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







