
'T1 Ten Hag kandidaat in Premier League: terugkeer naar Engeland lonkt'
Erik ten Hag wordt in Engeland gezien als mogelijke nieuwe manager van Wolverhampton Wanderers. Volgens The Mirror is de Nederlandse trainer één van de kandidaten bij de Premier League-club, net als onder meer Ole Gunnar Solskjaer.
Wolverhampton Wanderers brak zondag met Vitor Pereira na een 3-0 nederlaag tegen Fulham. Wolves wist zijn laatste tien duels niet te winnen en is de hekkensluiter van de Premier League met slechts twee punten. In de zoektocht naar een nieuwe manager worden Ten Hag en Solskjaer tot de favorieten gerekend, aldus de boulevardkrant.
Ten Hag werd dit seizoen razendsnel weer op straat gezet door Bayer Leverkusen. Eerder stond hij meer dan twee jaar aan het roer bij Manchester United, waarmee hij de FA Cup en League Cup wist te winnen. Ook Solskjaer zit zonder club na zijn vertrek bij Besiktas. De Noorse oud-spits van The Mancunians zwaaide bijna drie seizoenen de scepter op Old Trafford.
Overigens noemt The Athletic Gary O’Neil, Rob Edwards en Michael Carrick als belangrijkste kandidaten. Voor O'Neil zou het een verrassende terugkeer op het oude nest zijn. Hij werd minder dan een jaar geleden nog ontslagen door Wolves. Edwards heeft een verleden als speler op Molineux en is momenteel trainer van Middlesbrough.
| 14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12-14 | -2 | 11 | ||
| 15 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9-12 | -3 | 11 | ||
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | 9-17 | -8 | 11 | ||
| 17 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12-19 | -7 | 10 | ||
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10-21 | -11 | 7 | ||
| 19 | 10 | 1 | 3 | 6 | 7-19 | -12 | 6 | ||
| 20 | 10 | 0 | 2 | 8 | 7-22 | -15 | 2 | ||
In aflevering 15 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de moeilijke partij van RSC Anderlecht tegen Charleroi, Club Brugge dat wint maar niet overtuigt en komen er challenges aan in de JPL? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







