West Ham United verrast en verslaat Newcastle United

West Ham wint voor het eerst in maanden, Newcastle laat zich vangen

PRAAT MEE!

West Ham United heeft zondag een verrassende overwinning geboekt op Newcastle United. De grote schlemiel aan Newcastle-zijde was Sven Botman, die de club uit Londen met een eigen doelpunt aan het winnende doelpunt hielp.

West Ham is vrij beroerd begonnen aan het seizoen, en ontsloeg om die reden ook al Graham Potter. Ook Newcastle stelt vooralsnog teleur, maar toch slaagden The Magpies er al na vier minuten in om op voorsprong te komen. Jacob Murphy vond het net.

Na de vroege openingstreffer begon West Ham, waar Crysencio Summerville een basisplaats had, meer van zich af te bijten. Na 35 minuten spelen viel de gelijkmaker. Lucas Paquetá maakte de fraaie goal. The Hammers waren in die fase voor rust sterker, en slaagden er zelfs nog in de 2-1 te maken. Botman gleed de bal langs zijn eigen keeper: 2-1.

Na rust probeerde de ploeg van manager Eddie Howe de 2-2 te maken. Die kwam er niet. Sterker nog, het werd in de slotfase zelfs nog 3-1, via de Tsjechische international Tomas Soucek. Het is voor West Ham de eerste zege sinds augustus, en voor manager Nuno Espirito Santo zijn eerste als eindverantwoordelijke.

In aflevering 15 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de moeilijke partij van RSC Anderlecht tegen Charleroi, Club Brugge dat wint maar niet overtuigt en komen er challenges aan in de JPL? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.