Patrick Vieira ontslagen bij Genoa

OFFICIEEL: Vieira voor vijfde keer in trainerscarrière ontslagen

1Reacties

Patrick Vieira is ontslagen door het Italiaanse Genoa. De oud-topvoetballer moet het veld ruimen vanwege tegenvallende resultaten en dat is niet de eerste keer in zijn trainersloopbaan.

Onder het bewind van Vieira wist Genoa dit seizoen nog geen wedstrijd te winnen. Daarmee staat de Italiaanse club onderaan in de Serie A. Na slechts drie punten uit negen wedstrijden is het daarom genoeg voor de clubleiding van Genoa. Zaterdagochtend zette de club Vieira op straat. Roberto Murgita en oud-verdediger Domenico Criscito nemen voorlopig de honneurs waar bij het dolende Genoa.

De trainersloopbaan van Vieira heeft daarmee wederom een deuk opgelopen. De Franse oud-voetballer stond tot nu toe aan het roer bij vijf clubs en bij al die ploegen moest hij vroegtijdig het veld ruimen. Bij New York City FC, Crystal Palace, OGC Nice en Strasbourg maakte Vieira zijn contract niet vol. Als speler had de Fransman wel veel succes bij grote clubs als Juventus, Arsenal en AC Milan.

In aflevering 15 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de moeilijke partij van RSC Anderlecht tegen Charleroi, Club Brugge dat wint maar niet overtuigt en komen er challenges aan in de JPL? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.