Voetballers Manchester 62 FC zakken plotseling naar de grond

Bizarre beelden uit Gibraltar: spelers gaan direct na startsignaal op veld zitten

1Reacties

Opmerkelijke taferelen in Gibraltar: beelden van spelers van Manchester 62 gaan viraal nadat zij meteen na het eerste fluitsignaal tegen Lincoln Red Imps op de grond gingen zitten. Met die actie wilden de voetballers hun onvrede uiten over de gang van zaken binnen hun club.

Manchester 62 speelde op verplaatsing bij Lincoln Red Imps, de ploeg die dit seizoen actief is in de Conference League. Direct na de aftrap zakten de spelers van de bezoekers één voor één op de grond en bleven ze zitten. Volgens lokale media wilden ze daarmee protesteren tegen het clubbestuur, dat naar verluidt achterloopt met de betaling van lonen.

De thuisploeg reageerde respectvol op het tafereel en hield de bal rustig in eigen rangen. Enkele minuten later werd de wedstrijd hervat en gingen de spelers van Manchester 62 alsnog voluit. Het hielp hen echter niet aan punten: Lincoln Red Imps won uiteindelijk met 3-2.

In aflevering 15 van het tweede seizoen van Tijd voor Voetbal bespreekt men de moeilijke partij van RSC Anderlecht tegen Charleroi, Club Brugge dat wint maar niet overtuigt en komen er challenges aan in de JPL? Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.