
Dit is het gigantische bedrag dat Ronaldo dit seizoen gaat verdienen
Cristiano Ronaldo staat bovenaan op de Forbes-lijst van best betaalde voetballers in het seizoen 2025/26. De Portugese ster van Al Nassr verdient dit jaar maar liefst 280 miljoen dollar, omgerekend zo'n 240 miljoen euro. Het is de zesde keer in tien jaar tijd dat Ronaldo de lijst aanvoert en slechts kort nadat hij officieel de eerste miljardair in het voetbal werd.
Lionel Messi staat tweede met een jaarloon van 111 miljoen euro, grotendeels afkomstig uit sponsorcontracten en commerciële deals buiten zijn club Inter Miami. Ook Karim Benzema (Al Ittihad) en Sadio Mané (Al Nassr) maken deel uit van de lijst, net als Kylian Mbappé, Erling Haaland, Vinicius Júnior, Mohamed Salah en Jude Bellingham.
Het is de achttienjarige Lamine Yamal die opvalt in de lijst. In zijn doorbraakseizoen 2024/25 scoorde de Spaanse vleugelspeler 18 keer en gaf hij 25 assists in alle competities voor FC Barcelona. Forbes meldt dat Yamal zijn sponsorportfolio onlangs versterkte met Beats by Dre, naast deals met Adidas, Konami en Powerade. Dat brengt zijn totale inkomsten dit jaar op zo'n 37 miljoen euro. Volgens Forbes zullen de tien best betaalde voetballers ter wereld naar verwachting samen 808 miljoen euro verdienen tijdens het seizoen 2025/2026.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de toppers Club Brugge – Union en RSC Anderlecht – Standard, is er lof voor een sterke Hendrik Van Crombrugge bij Genk en ziet men Antwerp blijven sukkelen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







