Harry Kane vertelt over titel met Bayern München

'Speciaal gevoel' na eerste prijs Kane met Bayern: 'Werden met z'n allen dronken'

PRAAT MEE!

Harry Kane won vorig seizoen voor het eerst in zijn carrière een prijs, door de Bundesliga te winnen met het Bayern München van Vincent Kompany. Het was voor de 32-jarige spits een speciaal moment en hij heeft het dan ook goed gevierd met zijn teamgenoten.

"Het zat er lang aan te komen. Ik heb mijn hele carrière naar dat moment toegewerkt. Hoe langer het duurde, hoe meer motivatie ik kreeg om mijn eerste trofee te winnen", vertelt Kane aan The Athletic.

Het was voor de Engelsman dan ook een grote opluchting toen hij op 31-jarige leeftijd eindelijk iets won. "Het was een speciaal gevoel. We hadden een restaurant afgehuurd en werden met zijn allen dronken", herinnert Kane. "Dat zijn de momenten die het allemaal waard maken. Je werkt het hele jaar zo hard, bent vaak weg en traint veel. Om na twaalf jaar eindelijk zo te kunnen vieren, dat was een fantastisch gevoel."

Kane werkt met Bayern aan een seizoen om zijn prijzenkast verder te vullen. In de Bundesliga is Der Rekordmeister na zes duels nog foutloos.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de toppers Club Brugge – Union en RSC Anderlecht – Standard, is er lof voor een sterke Hendrik Van Crombrugge bij Genk en ziet men Antwerp blijven sukkelen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.