Photo News

Bormans ontkracht geruchten: “We hebben nooit gesproken met De Mil”
Union Saint-Gilloise blijft de gemoederen bezighouden na de verrassende aanstelling van David Hubert als opvolger van Sébastien Pocognoli. Lange tijd leek Rik De Mil van Charleroi de topfavoriet, maar volgens CEO Philippe Bormans was die piste nooit echt concreet.
De Brusselaars kozen bewust voor Hubert, die overkomt van OH Leuven, en niet voor De Mil. “We hebben er ons lijstje snel bijgenomen. Dat bestond uit zeventien namen, die we herleid hebben naar drie,” vertelt Bormans bij Sporza.
“David was een van de coaches die we gesproken hebben. Met Rik De Mil deden we dat niet.” Daarmee maakt de Union-CEO komaf met de speculaties van de voorbije dagen.
De Mil was optie op papier, niet in de praktijk
Dat Union in de media gelinkt werd aan De Mil, kwam vooral doordat de Charleroi-trainer perfect leek te passen in het profiel dat Union zoekt: jong, Belgisch en met een offensieve visie. Toch bleef het contact volgens Bormans beperkt tot interne overwegingen.
“Voor ons was het een optie, voor Charleroi duidelijk niet,” besluit hij. Daarmee bevestigt de CEO dat de landskampioen nooit officieel aanklopte bij Charleroi of Mehdi Bayat.
Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de toppers Club Brugge – Union en RSC Anderlecht – Standard, is er lof voor een sterke Hendrik Van Crombrugge bij Genk en ziet men Antwerp blijven sukkelen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.







