Photo News

Photo News

Union zag Pocognoli en Mirallas vertrekken, maar ook derde staflid koos voor AS Monaco

1Reacties

Union SG kreeg tijdens de interlandbreak een stevige tik te verwerken. Na het plotse vertrek van Sébastien Pocognoli naar AS Monaco, ziet Union nu meerdere pionnen vertrekken. Kevin Mirallas verlaat de Brusselaars, maar ook Artur Kopyt is naar AS Monaco vertrokken.

De 40-jarige Pool was jarenlang een vaste waarde binnen de technische staf van de Brusselaars. Kopyt stond bij Union bekend als de man achter de solide defensieve organisatie en de gevaarlijke stilstaande fases, twee troeven die een groot aandeel hadden in het recente succes van de club, meldt La Dernière Heure.

Kopyt maakte deel uit van het Union-verhaal sinds de dagen in 1B onder Felice Mazzu. Door de jaren heen groeide hij uit tot een vertrouwenspersoon binnen de spelersgroep en de technische staf.

Eerder raakte al bekend dat ook Kevin Mirallas de overstap naar Monaco maakt. De voormalige Rode Duivel kwam vorig seizoen aan boord als spitsentrainer en had een grote impact op de aanvalslinie. Onder zijn begeleiding maakten Franjo Ivanovic, Promise David en recent ook Kevin Rodriguez een opvallende sprong voorwaarts.

Bij Union SG heeft men met David Hubert inmiddels wel al een nieuwe coach gevonden. Wie zijn assistenten worden, is voorlopig nog niet bekend.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de toppers Club Brugge – Union en RSC Anderlecht – Standard, is er lof voor een sterke Hendrik Van Crombrugge bij Genk en ziet men Antwerp blijven sukkelen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.