'Lamine Yamal op tijd fit voor El Clásico'

'Goed nieuws voor Barça: Flick kan in El Clásico weer rekenen op basiskracht'

PRAAT MEE!

FC Barcelona kan in El Clásico een beroep doen op Lamine Yamal. Met dat nieuws komt MARCA dinsdagochtend naar buiten. De buitenspeler herstelt van een schaambeenblessure en moet daarom de interlands met Spanje aan zich voorbij laten gaan.

Afgelopen week zorgde Hansi Flick voor wat paniek bij fans van Barcelona, toen hij de beschikbaarheid van Yamal voor El Clásico in twijfel trok. De Catalanen kunnen nu opgelucht adem halen: MARCA meldt dat de speler mogelijk direct na de interlandbreak - tegen Girona - alweer minuten zal maken in het shirt van Barça.

'Yamal volgt een veeleisend herstelplan met als doel om zo snel mogelijk weer terug te keren bij de selectie. Volgens het plan is hij klaar voor de wedstrijd tegen Girona op zaterdag 18 oktober', schrijft de toonaangevende Spaanse sportkrant. Yamal zal naar verwachting nog niet de volle negentig minuten kunnen spelen tegen Girona, maar hij moet fitheid opbouwen zodat hij tegen Real Madrid aan de aftrap kan verschijnen.

Yamal kreeg tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain (1-2) een terugval van een oude blessure, die hij eerder opliep bij het nationale elftal. Het kwetsuur was een reden voor ontstemming tussen Barcelona en de Spaanse bond. Deze interlandperiode ontbreekt Yamal bij de Spaanse ploeg, die het in de WK-kwalificatie opneemt tegen Georgië en Bulgarije.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over de toppers Club Brugge – Union en RSC Anderlecht – Standard, is er lof voor een sterke Hendrik Van Crombrugge bij Genk en ziet men Antwerp blijven sukkelen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.