Photo News

Photo News

Angulo verlengt bij Anderlecht, Stroeykens op komst: 'Maar geen gesprekken met Verschaeren'

15Reacties

Bij RSC Anderlecht werd het contract van Nilson Angulo verlengd en lopen er ook gesprekken met Mario Stroeykens om zijn verbintenis te verlengen. Dat lijkt echter niet te gaan gebeuren met Yari Verschaeren. RSC Anderlecht lijkt stilaan te moeten wennen aan een toekomst zonder Verschaeren.

De 24-jarige middenvelder zit in zijn laatste contractjaar en voorlopig zijn er geen gesprekken over een verlenging. 'Met hem lopen op dit moment geen gesprekken over een contractverlenging', meldde Het Laatste Nieuws. Daarmee dreigt de recordkampioen Verschaeren gratis te verliezen.

Verschaeren, goed voor 232 wedstrijden, 32 doelpunten en 31 assists in het paars-witte shirt, staat steeds vaker aan de kant. De laatste twee matchen zat hij zelfs volledig op de bank. Coach Besnik Hasi benadrukte wel dat zijn inzet niet in vraag staat. "Hij doet zijn werk op training, maar heeft de laatste weken minder gespeeld door de concurrentie op zijn positie."

Dat de middenvelder geen zekerheid meer geniet in de basis, maakt een vertrek nog waarschijnlijker. Hasi hield de deur echter op een kier: "Hij moet hard blijven werken, want je weet nooit wat er in de toekomst allemaal kan gebeuren." Toch lijkt het erop dat de clubleiding stilaan afscheid neemt van de zevenvoudig Rode Duivel.

Financieel dreigt de situatie een kater te worden voor Anderlecht. Door het uitblijven van een transfer afgelopen zomer kan Verschaeren straks gratis vertrekken, ondanks een marktwaarde van vijf miljoen euro.

Beluister de nieuwste aflevering van Tijd voor Voetbal waarin men het heeft over het gelijkspel van RSC Anderlecht tegen KRC Genk, de penaltyfases bij Club Brugge, Standard en KV Mechelen. Maar ook de 'blessure' van Union-doelman Scherpen. Dat en nog veel meer in Tijd voor Voetbal.